Dogdancing - Umíme :   sedni ,lehni , zůstaň , otočky  na obě strany , proskakování rukama , přeskakování nohou , výskok na zada , výskok do náruče , couváni , polootočka a zacouvání pod nohy , obcházení psovoda , osmičku mezi nohama , obcházení psovoda pozadu , pac a druhá , slalom mezi nohama , proskakování obručí , proskakování mezi nohama , proskakování rukama , poklona , vyskok na nohy ,slalom když pes a psovod couvá , sudy , "pic" , přikrej se , chůze po zadních .  A další se učíme :) Dogdancink patří mezi naše nejoblíbenější aktivity :-)


                                                             

                                                                                                     

    Agility :  Děláme jen pro zabavu ani na cvičák nechodíme, ale možna budem ještě nevíme umíme včechny překážky kromě áčka , kladiny a tunelu .

                  Mě ani Betku to moc nebere ale někdy si zaběháme pro radost ;)

 

 

 Výstavy pejsků bez PP ( voříškiády) : Jejikož na normální výstavy nemůžem ,tak jezdíme na voříškiády kde to je většinou rozdlené na voříšky a pejsky bez PP . Moc nás to baví :-)

 

 

Frisbee : Tento sport děláme jen tak pro doplmění . Bety talíř když jí ho hodim nechytne. Chytne ho jen když jí ho nezázim zaleko třeba s odrazem ad nohy nebo s přeskonem .Ale i tak to je super ;)